Andale 28 man


MTB Cycletech Andale28 Man Disc

Andale 28 man

Veelzijdigheid, robuustheid en duurzaamheid zijn de sterkste eigenschappen van de Andale - en dat zonder allures. Liever is dit elegante werkpaard elke dag weer een genot voor iedereen die graag comfortabel en ontspannen per fiets onderweg is.

Features

MTB Cycletech Andale28 Man Disc

Technologie

Specificatie

Frame
  • Andale man diamantframe van 4130 Cr-Mo-staal
Circuit
  • Rohloff 14-naafversnelling
  • Alfine 11 naafversnelling
  • Nexus 8-naafversnelling
  • Shimano XT 3x10
  • Shimano Deore 3x10
  • Shimano Deore Pro 3x10
  • Shimano 105 2x11
  • Shimano SLX 1x11
transmissie
  • Gates™ CDX-carbonriem
  • Ketting
Rem
  • Schijfremmen
Impeller
  • 28” (700c)
Fietsvork
  • Andale starre voorvork staal
Gewicht
  • 15.3 kg (Framemaat M)
Prijs
  • vanaf EUR 1'449.–

Toepassingsgebied

Toepassing

Gemak

Uithoudingsvermogen

Sprint

Terrain

Urban

Tour

Offroad

Kleur

Mat

M2

Antraciet mat

M14

Magnesiumwit mat

M5

Oranje mat

M7

Aubergine mat

M8

Donkerblauw mat

M19

Newrave mat

M35

Moon Dust mat

O4

Zwart mat

Glans

M27

Speed rood glans

M31

Abrikoos glans

M33

Pastelgroen glans

M36

Cetonia glans

M37

Arenarood glans

M38

Topaasblauw mat

M39

Zwart glans

Structuur

M1

Roest structuur

M12

Deltagroen structuur

M13

Oker structuur

M15

Asfaltgrijs structuur

M16

Atacama bruin structuur

M21

Ice blauw structuur

M22

Extrarood structuur

M23

Diepblauw mat

M29

Barrique structuur

M30

Petrol structuur

M32

Mojave geel structuur

M34

Oxiderood structuur

Framegeometrie

MTB Cycletech Andale Man Geometrie
FramemaatSMLXL
Zitbuislengte460510560595
Bovenbuis horizontaal565580595610
Lengte balhoofdbuis115150185185
Trapasverlaging70707070
Achtervorklengte446446446446
Wielbasis1048106410811096
Zithoek73°73°73°73°
Stuurhoek71°71°71°71°
Standover-hoogte733780826851
Reach388393398413
Stack576609642642

Meer modellen

MTB Cycletech maakt het verschil: Elke bike wordt door geselecteerde dealers volgens individuele wensen samengesteld en aansluitend door de technici van MTB Cycletech in Zwitserland gemonteerd.