Pura Vida man


MTB Cycletech Puravida Man

Pura Vida man

Het hoogwaardige aluminium frame met uitgebalanceerde geometrie maakt van de Pura Vida man een uiterst aangename en beweeglijke compagnon. Optisch overtuigt de herenuitvoering door het eenvoudige, decente design, dat ook terugkomt in de geïntegreerde standaardsteun en de naar binnen verlegde kabelgeleiding. Onderweg geeft dit een gevoel van pure levensvreugde.

Features

MTB Cycletech Puravida Man

Technologie

Specificatie

Frame
  • Pura Vida man diamantframe van aluminium 6061
Circuit
  • Shimano Alfine 11
  • Nexus 8-naafversnelling
  • Shimano Deore Trekking 3x10
  • Shimano Deore Pro 3x10
  • Shimano XT Trekking 3x10
transmissie
  • Gates™ CDX-carbonriem
  • Ketting
Rem
  • Schijfremmen
Impeller
  • 28” (700c)
Fietsvork
  • Suntour NCX-E-Air verende vork met 63 mm veerweg
  • Pura Vida aluminium starre voorvork
Gewicht
  • 13.5 kg (framemaat M)
Prijs
  • vanaf EUR 1'349.–

Toepassingsgebied

Toepassing

Gemak

Uithoudingsvermogen

Sprint

Terrain

Urban

Tour

Offroad

Kleur

Mat

M2

Antraciet mat

M14

Magnesiumwit mat

M5

Oranje mat

M7

Aubergine mat

M8

Donkerblauw mat

M19

Newrave mat

M35

Moon Dust mat

O4

Zwart mat

Glans

M27

Speed rood glans

M31

Abrikoos glans

M33

Pastelgroen glans

M36

Cetonia glans

M37

Arenarood glans

M38

Topaasblauw mat

M39

Zwart glans

Structuur

M1

Roest structuur

M12

Deltagroen structuur

M13

Oker structuur

M15

Asfaltgrijs structuur

M16

Atacama bruin structuur

M21

Ice blauw structuur

M22

Extrarood structuur

M23

Diepblauw mat

M29

Barrique structuur

M30

Petrol structuur

M32

Mojave geel structuur

M34

Oxiderood structuur

Framegeometrie

MTB Cycletech PuraVida Man Geometrie
FramemaatSMLXL
Zitbuislengte490540590630
Bovenbuis horizontaal570580590600
Lengte balhoofdbuis125150170190
Trapasverlaging72727272
Achtervorklengte446446446446
Wielbasis1063106910801080
Zithoek74°74°74°74°
Stuurhoek71.5°72°72°72°
Standover-hoogte750797839872
Reach396399403401
Stack607633652671

Meer modellen

MTB Cycletech maakt het verschil: Elke bike wordt door geselecteerde dealers volgens individuele wensen samengesteld en aansluitend door de technici van MTB Cycletech in Zwitserland gemonteerd.