Raw GP


MTB Cycletech RawGP Offroad

Raw GP

De uitgekiende framegeometrie met vlakke stuurhoek en korte achtervork combineert stabiliteit en wendbaarheid met comfort en biedt in zwaar terrein en op lange afstanden, maar ook in stedelijk gebied, eindeloos rijplezier. Uitgerust met Pinion-trapasversnelling en Gates™-carbonriem richt de concentratie zich bij het bikepacking-avontuur of tijdens dagelijkse ritten volledig op de weg. Wind, nattigheid, sneeuw en modder blijven bijzaak.

Features

MTB Cycletech RawGP Offroad

Technologie

Specificatie

Frame
  • Raw Gates Pinion diamantframe van Reynolds 520-staal
Circuit
  • Pinion C-lijn versnellingsschakeling (9 en 12 versnellingen)
  • Pinion P-lijn versnellingsschakeling 18 versnellingen
transmissie
  • Gates™ CDX-carbonriem
  • Ketting
Rem
  • Schijfremmen
Impeller
  • 27.5” (650b)
Fietsvork
  • Rock Shox Revelation Charger RC 130 mm, steekas
  • Raw aluminium starre voorvork, conisch
Gewicht
  • 16.1 kg (Framemaat M)
Prijs
  • vanaf EUR 3'299.–

Toepassingsgebied

Toepassing

Gemak

Uithoudingsvermogen

Sprint

Terrain

Urban

Tour

Offroad

Kleur

Mat

M2

Antraciet mat

M14

Magnesiumwit mat

M5

Oranje mat

M7

Aubergine mat

M8

Donkerblauw mat

M19

Newrave mat

M35

Moon Dust mat

O4

Zwart mat

Glans

M27

Speed rood glans

M31

Abrikoos glans

M33

Pastelgroen glans

M36

Cetonia glans

M37

Arenarood glans

M38

Topaasblauw mat

M39

Zwart glans

Structuur

M1

Roest structuur

M12

Deltagroen structuur

M13

Oker structuur

M15

Asfaltgrijs structuur

M16

Atacama bruin structuur

M21

Ice blauw structuur

M22

Extrarood structuur

M23

Diepblauw mat

M29

Barrique structuur

M30

Petrol structuur

M32

Mojave geel structuur

M34

Oxiderood structuur

Framegeometrie

MTB Cycletech Raw Geometrie
FramemaatXSSMLXL
Zitbuislengte425455485515545
Bovenbuis horizontaal555580600620635
Lengte balhoofdbuis105115130150170
Trapasverlaging6363636363
Achtervorklengte430.5430.5430.5430.5430.5
Wielbasis10621083110411261137
Zithoek74°74°74°74°74°
Stuurhoek69°69°69°69°69°
Standover-hoogte676703731760787
Reach393410426440447
Stack575585599617637

Meer modellen

MTB Cycletech maakt het verschil: Elke bike wordt door geselecteerde dealers volgens individuele wensen samengesteld en aansluitend door de technici van MTB Cycletech in Zwitserland gemonteerd.