Souplesse GRX


Souplesse GRX

De nieuwe, efficiënte Souplesse in de kettingvariant staat voor flexibiliteit en lichtheid in de beste prijs-kwaliteitverhouding. De volledig geïntegreerde, nauwelijks zichtbare MAHLE ebikemotion®-aandrijving en de nieuwe sportieve Shimano GRX600/800 1x11-kettingversnelling harmoniëren perfect en verhogen het belangrijkste aan de Souplesse: fietsplezier.

Features

Technologie

Specificatie

Frame
  • Souplesse man diamantframe van 6061-aluminium
Aandrijving
  • MAHLE ebikemotion® X35 System 36V, 250W
Batterijprestaties
  • Panasonic 250 Wh integrated
  • *compatibel met Range Extender.
Circuit
  • Shimano GRX600/800 1x11 kettingversnelling
transmissie
  • Ketting
Rem
  • Schijfremmen
Impeller
  • 28” (700c)
Fietsvork
  • Souplesse aluminium starre voorvork, conisch
Gewicht
  • 14.4 kg
Prijs
  • vanaf EUR 2'549.–

Toepassingsgebied

Toepassing

Gemak

Uithoudingsvermogen

Sprint

Terrain

Urban

Tour

Offroad

Kleur

Mat

M2

Antraciet mat

M14

Magnesiumwit mat

M5

Oranje mat

M7

Aubergine mat

M8

Donkerblauw mat

M19

Newrave mat

M35

Moon Dust mat

O4

Zwart mat

Glans

M27

Speed rood glans

M31

Abrikoos glans

M33

Pastelgroen glans

M36

Cetonia glans

M37

Arenarood glans

M38

Topaasblauw mat

M39

Zwart glans

Structuur

M1

Roest structuur

M12

Deltagroen structuur

M13

Oker structuur

M15

Asfaltgrijs structuur

M16

Atacama bruin structuur

M21

Ice blauw structuur

M22

Extrarood structuur

M23

Diepblauw mat

M29

Barrique structuur

M30

Petrol structuur

M32

Mojave geel structuur

M34

Oxiderood structuur

Framegeometrie

MTB Cycletech Souplesse GRX Geometrie
FramemaatSMLXL
Zitbuislengte470508545575
Bovenbuis horizontaal570600634660
Lengte balhoofdbuis130154178208
Trapasverlaging75757575
Achtervorklengte438438438438
Wielbasis1088112011571186
Zithoek76°76°76°76°
Stuurhoek70°70°70°70°
Standover-hoogte748775800-
Reach428452480499
Stack571594616644

Souplesse in de media:

 

Met de Souplesse ontvangt MTB Cycletech de
“Special Mention”-prijs tijdens de German Design Award 2021
in de categorie Excellent Product Design Bicycles and E-Bikes.

 

 

Souplesse Serie auf Urbanbike.news (Duitstalige versie)

 

Souplesse GP auf bikeundbusiness.de (Duitstalige versie)

Meer modellen

Souplesse GP

MAHLE Eebikemotion®-aandrijving
high-end transmissie
en Gates ™ carbonriem

Souplesse GRX Lady

Puristische look.
MAHLE ebikemotion®-aandrijving
Shimano GRX600/800-versnelling

MTB Cycletech maakt het verschil: Elke bike wordt door geselecteerde dealers volgens individuele wensen samengesteld en aansluitend door de technici van MTB Cycletech in Zwitserland gemonteerd.