Tool P man


MTB Cycletech ToolP Man

Tool P man

Stoere, stilistische compagnon zonder functionele compromissen, in minimalistische MTB Cycletech-stijl ontworpen. De Tool P man met Pinion-transmissie overtuigt ook zonder regelmatig onderhoud en is met 28"-wielen ook nog sneller en eleganter. Met nieuwe, rechte voorvork rijdt het directer en comfortabeler.

Features

MTB Cycletech ToolP Man

Technologie

Specificatie

Frame
  • Tool Pinion man diamantframe van aluminium 6061
Circuit
  • Pinion C-lijn versnellingsschakeling (9 en 12 versnellingen)
  • Pinion P-lijn versnellingsschakeling 18 versnellingen
transmissie
  • Gates™ CDX-carbonriem
Rem
  • Schijfremmen
Impeller
  • 28” (700c)
Fietsvork
  • Suntour NCX E-Air Lo verende vork met 50 mm veerweg
  • Tool aluminium starre voorvork, conisch
Gewicht
  • 12.5 kg (framemaat M)
Prijs
  • vanaf EUR 3'199.–

Toepassingsgebied

Toepassing

Gemak

Uithoudingsvermogen

Sprint

Terrain

Urban

Tour

Offroad

Kleur

Mat

M2

Antraciet mat

M14

Magnesiumwit mat

M5

Oranje mat

M7

Aubergine mat

M8

Donkerblauw mat

M19

Newrave mat

M35

Moon Dust mat

O4

Zwart mat

Glans

M27

Speed rood glans

M31

Abrikoos glans

M33

Pastelgroen glans

M36

Cetonia glans

M37

Arenarood glans

M38

Topaasblauw mat

M39

Zwart glans

Structuur

M1

Roest structuur

M12

Deltagroen structuur

M13

Oker structuur

M15

Asfaltgrijs structuur

M16

Atacama bruin structuur

M21

Ice blauw structuur

M22

Extrarood structuur

M23

Diepblauw mat

M29

Barrique structuur

M30

Petrol structuur

M32

Mojave geel structuur

M34

Oxiderood structuur

Framegeometrie

MTB Cycletech Tool Man Geometrie
FramemaatSMLXL
Zitbuislengte460495535565
Bovenbuis horizontaal 558580602616
Lengte balhoofdbuis 134152170192
Trapasverlaging66666666
Achtervorklengte436436436436
Wielbasis1036105410761086
Zithoek74°74°74°74°
Stuurhoek72°72.5°72.5°73°
Standover-hoogte734765799828
Reach390407424432
Stack580599617641

Meer modellen

MTB Cycletech maakt het verschil: Elke bike wordt door geselecteerde dealers volgens individuele wensen samengesteld en aansluitend door de technici van MTB Cycletech in Zwitserland gemonteerd.